پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی هر کارخانه و یا کارگاه تولیدی باید طبق نوع فاضلاب خروجی آن ساخته شود و متناسب با آن از جنس و نوع خاصی از روش تصفیه فاضلاب باید استفاده شود.

یکی از انواع پکیج تصفیه فاضلاب ها پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی است که بیشتر در کارخانجات و کارگاه های تولیدی و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل اینکه پکیج تصفیه فاضلاب را از پکیج تصفیه شهری جدا نموده ایم نوع فاضلاب است زیرا در کارخانجات ممکن است فاضلاب خاصیت اسیدی و یا خاصیت قلیایی داشته باشد و باید برای آن جنس پکیج تصفیه فاضلاب خاص باشد تا در برابر مواد شیمیایی مقاومت کند و سریع از بین نرود.

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی هر کارخانه و یا کارگاه تولیدی باید طبق نوع فاضلاب خروجی آن ساخته شود و متناسب با آن از جنس و نوع خاصی از روش تصفیه فاضلاب باید استفاده شود.

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی کلا در سه مرحله کار می کنند که عبارت است از :

۱- تصفیه اولیه : در اولین مرحله اجسام جامد ته نشین و ذرات نا خالصی و معلق در آب از بین می رود.

۲- تصفیه ثانویه : در این مرحله محلول های ارگانیک موجود در تصفیه ی اولیه از بین می روند و حدود ۸۵% از ذرات معلق از بین می روند.

۳- تصفیه پیشرفته : در این مرحله هم همان آلودگی ها از بین می روند و فاضلاب تا ۹۹% تمیز می شود.

فراب زیست فراز با تجربه ی چندین ساله در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی، راهبری و تامین تجهیزات انواع فرآیند های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت میکند و طراحی و ساخت انواع پکیجهای تصفیه فاضلاب صنعتی، بهداشتی و … از تخصصهای اصلی این شرکت میباشد.

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

تصفیه فاضلاب صنعتی چیست؟

به فاضلاب حاصل از فعالیت مراکز تولیدی و صنعتی فاضلاب صنعتی گفته می شود. این نوع فاضلاب ها دارای طیف گسترده ای از نظر کیفی و کمی می باشند که بسته به صنعت کیفیت و کمیت آن متغییر می باشد. این فاضلاب ها معمولا دارای بار آلی بالا، انواع مختلف مواد شیمیایی، فلزات سنگین و … می باشد و به همین دلیل تخلیه این نوع فاضلاب ها باعث ایجاد اثرات مخرب و جبران ناپذیری در محیط زیست و انتشار بیماری در جامعه می شوند. تصفیه این نوع فاضلاب ها بسته به نوع صنعت و کیفیت پساب بسیار متغییر می باشد. و ممکن است از فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و یا بیولوژیک برای تصفیه آن استفاده شود. شرکت فنی مهندسی فراب زیست فراز با هدف حفظ و صیانت از محیط زیست و ارتقاء سلامت جامعه روشهای نوین، مقرون به صرفه و کارآمدی را برای تصفیه فاضلاب صنعتی ارائه می دهد. پکیج های تصفیه فاضلاب و تجهیزات تولیدی این شرکت علاوه بر کیفیت بالای ساخت و رعایت تمامی اصول فنی به راهبری و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند و به راحتی تمامی استاندارد های مورد نیاز را برآورده می نمایند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات ساخت و نیازهای مورد نیاز خود درباره انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی با ما تماس حاصل فرمایید.

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی برای تصفیه فاضلاب صنایع
امتیاز کاربران
[میانگین امتیاز: ۴]
دانشنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید