ساخت پکیج تصفیه فاضلاب

ارتقاء ظرفیت و افزایش راندمان تصفیه خانه فاضلاب به ظرفیت 500 متر مکعب در روز

در این طرح فاضلاب تولیدی یکی از صنایع تولید الیاف وارد تصفیه خانه موجود می گردید. ظرفیت تصفیه خانه به دلیل طراحی غلط جوابگوی میزان فاضلاب تولیدی نبوده و از طرفی بار آلی بالا و متغییر تولیدی موجب ایجاد مشکل اساسی در تصفیه خانه گردیده بود به طوریکه میزان BOD و COD خروجی از تصفیه خانه همواره بسیار بالاتر از حد استاندارد بود.

مشخصات تصفیه خانه فاضلاب:

ظرفیت: بین 200 تا 500 متر مکعب در روز
COD ورودی: بین 700 تا 4500 میلی گرم بر لیتر
فرآیند تصفیه به کار رفته: پیش ته نشینی،ABR و MBBR

پس از عقد قرارداد افزایش ظرفیت و ارتقاء راندمان شرکت مهندسی فراب زیست فراز اقدام بررسی میزان تولید فاضلاب، بار آلی ورودی، شرایط و امکانات موجود نمود و با بررسی شرایط با کمترین هزینه و کمترین تخریب در تصفیه خانه اقدام به افزایش ظرفیت و ارتقاء راندمان نموده به طوریکه در حال حاضر خروجی تصفیه خانه بسیار پایین تر از حد انتظار کار فرما می باشد. و از خروجی تصفیه خانه به عنوان آب ورودی خط تولید استفاده می شود و 100% آن بازیافت می گردد.

افزایش راندمان تصفیه خانه فاضلاب
اجرای سیستمهای تصفیه فاضلاب

به دلیل پیچیدگی راهبری این تصفیه خانه دفترچه راهنمای اختصاصی برای تصفیه خانه آماده شده و تحویل اپراتور مجوعه گردیده است و همین طور اپراتور بصورت میدانی آموزش دید. در طول مدل تحویل موقت تصفیه خانه زیر نظر کارشناسان این شرکت به صورت مستمر کنترل و راهبری می گردید تا تصفیه خانه در کوتاه ترین زمان به حداکثر راندمان خود برسد.

شرکت مهندسی فراب زیست فراز متخصص در امر طراحی و تولید انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب آماده ارائه مشاوره و خدمات در امر تهیه و نصب و راه اندازی انواع پکیجهای تصفیه فاضلاب صنعتی میباشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کامنت یا سئوال خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
تغییر زبان
WhatsApp پیام در واتس اپ