ساخت پکیج تصفیه فاضلاب

طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب به ظرفیت 45 متر مکعب در روز

پکیج تصفیه فاضلاب فوق به منظور تصفیه فاضلاب کمپ کارگری و مهندسی و آشپزخانه صنعتی در یکی از سایت های استخراج نفت طراحی و اجرا گردیده است. فرآیند به کار رفته در این پکیجتصفیه فاضلاب با فرآیند MBBR می باشد. جنس بدنه پکیج از ورق ST37 با 3 لایه پوشش Zinc rich + epoxy MIO + Polyurethane می باشد. به منظور اتصال کلیه نقاط تولید فاضلاب به پکیج 300 متر شبکه جمع آوری و انتقال پساب به همراه 2 عدد ایستگاه پمپاژ احداث گردید تا پساب از بخشهای مختلف سایت به پکیج منتقل شود.

این پکیج شامل واحد های زیر می شود:

مخزن متعادلسازی و پمپاژپکیج تصفیه فاضلاب کارگاه راهسازی
مخزن هوادهی
مخزن ته نشینی
مخزن کلرزنی
مخزن ذخیره لجن
سیستم تولید و توزیع هوا
سیستم آماده سازی و تزریق محلول کلر
تابلو کنترل تمام اتوماتیک

این پکیج تصفیه فاضلاب پس از راه اندازی به دلیل عدم تولید فاضلاب کافی در مدت 45 روز به حداکثر راندمان تصفیه رسیده و پساب خروجی از آن مطابق استاندارد سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد. پساب خروجی از پکیج برای آبیاری فضای سبز سایت مورد استفاده قرار گرفت.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
پکیج تصفیه فاضلاب 45 متر مکعبی

شرکت مهندسی فراب زیست فراز فعال در زمینه تامین تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و متخصص در ساخت انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی در ظرفیتها و کاربردهای مختلف در صنایع. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد تخمین ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب و مشاوره در مورد موارد مورد نیاز برای سیستم تصفیه فاضلاب متناسب با نیاز، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

امتیاز کاربران
[میانگین امتیاز: 0]

کامنت یا سئوال خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
تغییر زبان
WhatsApp پیام در واتس اپ