پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

فاضلاب بهداشتی فاضلاب حاصل از منازل مسکونی، مجتمع های اداری و تجاری، بیمارستان ها و .. می باشد. فاضلاب بهداشتی از دو بخش عمده تشکیل شده است فاضلاب حاصل از شستشو و نظافت که اصطلاحا آب خاکستری (Gray water) نامیده می شود و فاضلاب حاصل از توالت که اصطلاحا فاضلاب (sewage) نامیده می شود.

فاضلاب بهداشتی فاضلاب حاصل از منازل مسکونی، مجتمع های اداری و تجاری، بیمارستان ها و .. می باشد. فاضلاب بهداشتی از دو بخش عمده تشکیل شده است فاضلاب حاصل از شستشو و نظافت که اصطلاحا آب خاکستری (Gray water) نامیده می شود و فاضلاب حاصل از توالت که اصطلاحا فاضلاب (sewage) نامیده می شود. معمولا این دو بخش با هم مخلوط شده و تصفیه می شوند. در حال حاضر فاضلابهای بهداشتی به علت دارا بودن مواد آلی محلول و همچنین انواع مختلف پاتوژن ها و بیماریهای واگیردار سهم بسیار بزرگی در آلودگی محیط زیست در تمام نقاط دنیا دارند. شرکت مهندسی فراب زیست فراز با سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع پکیجهای تصفیه فاضلاب از جمله پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و همچنین ساخت و تامین انواع تجهیزات سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب در این زمینه فعالیت مینماید.

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

تخلیه این فاضلاب ها به محیط زیست می تواند موجب تولید بوی نامطبوع و کاهش شدید در اکسیژن محلول موجود در آبهای سطحی و همچنین انتشار بیماریهای واگیردار گردد. مطابق با قوانین محیط زیست ایران، تخلیه فاضلاب بهداشتی، مستقیما و بدون انجام عملیات تصفیه به منابع آب سطحی و زیرزمینی ممنوع میباشد. بنابراین هدف شرکت مهندسی فراب زیست فراز، بر روی طراحی سیستمهای نوین تصفیه فاضلاب بهداشتی معطوف گردیده است. در طراحی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی سعی بر آن گردیده که طرح مورد نظر علاوه بر سادگی راهبری بتواند به راحتی استاندارد پساب خروجی جهت آبیاری فضای سبز، مصوب سازمان محیط زیست ایران را دریافت کند.
لطفا جهت مشاوره و آگاهی از جزئیات ساخت، نصب و قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
امتیاز کاربران
[میانگین امتیاز: ۵]
دانشنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *