ساخت پکیج تصفیه فاضلاب

چربی گیر فاضلاب - پکیج چربی گیر

چربی گیر فاضلاب – پکیج چربی گیر – چربی گیر رستوران – چربی گیر صنعتی. شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربی گیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و دستگاه چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد.
چربی گیر فاضلاب اصطلاحی است که برای دستگاههای چربیگیری در تصفیه فاضلاب صنایع به کار برده میشود. میزان چربی و روغن در فاضلاب بهداشتی معمولا پایین تر از حدی است که نیاز به استفاده از تجهیزات حذف چربی و روغن وجود داشته باشد ولی اغلب فاضلاب های صنعتی مانند فاضلاب پالایشگاه، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع لبنی، کشتارگاه، آشپزخانه های صنعتی و رستوران و … نیاز به دستگاه چربی گیر صنعتی فاضلاب برای حذف چربی و روغن دارند.

چربی گیر فاضلاب – پکیج چربی گیر – چربی گیر رستوران

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربیگیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و پکیج چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد.

چربی گیر DAF

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تامین کننده انواع پکیج چربی گیر DAF ساخت ECOLOGIX امریکا می باشد. همچنین این شرکت با مهندسی معکوس پکیج های فوق به تکنولوژی ساخت پکیج DAF دست یافته و امکان ساخت این پکیج ها را در کشور فراهم آورده است.

چربی گیر CPI

چربی گیر Cpi نوعی جداکننده ثقلی است که از آن برای جداسازی چربی و روغن و ذرات معلق قابل ته نشینی از آب یا فاضلاب استفاده می شود. اساس کار در این نوع چربیگیر شبیه چربیگیر API می باشد با این تفاوت که در آن از صفحات موازی و مواج (Corrugated Plate) به منظور افزایش سطح و افزایش راندمان جداسازی استفاده می شود.

چربی گیر API

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربیگیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و پکیج چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد. برای جداسازی چربی و روغن غیر امولسیونی و نامحلول در آب از چربیگیر API استفاده می شود. API یکی از قدیمی ترین انواع چربی گیر می باشد. اساس کار این فرآیند بر پایه اختلاف دانسیته آب و روغن می باشد.

Call Now Button
SWITCH THE LANGUAGE
WhatsApp WhatsApp us