پکیج چربی گیر

پکیج چربی گیر

پکیج چربی گیر

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربیگیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و پکیج چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد.

چربی گیر DAF

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تامین کننده انواع پکیج چربی گیر DAF ساخت ECOLOGIX امریکا می باشد. همچنین این شرکت با مهندسی معکوس پکیج های فوق به تکنولوژی ساخت پکیج DAF دست یافته و امکان ساخت این پکیج ها را در کشور فراهم آورده است.

چربی گیر CPI

چربی گیر CPI) Corrugated Plate Interceptors) نوعی جداکننده ثقلی است که از آن برای جداسازی چربی و روغن و ذرات معلق قابل ته نشینی از آب یا فاضلاب استفاده می شود. اساس کار در این نوع چربیگیر شبیه چربیگیر API می باشد با این تفاوت که در آن از صفحات موازی و مواج (Corrugated Plate) به منظور افزایش سطح و افزایش راندمان جداسازی استفاده می شود.

چربی گیر API

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربیگیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و پکیج چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد. برای جداسازی چربی و روغن غیر امولسیونی و نامحلول در آب از چربیگیر API استفاده می شود. API یکی از قدیمی ترین انواع چربی گیر می باشد. اساس کار این فرآیند بر پایه اختلاف دانسیته آب و روغن می باشد.

تماس بگیرید