فراب زیست فراز

چربی گیر فاضلاب - پکیج چربی گیر

چربی گیر فاضلاب – پکیج چربی گیر – چربی گیر رستوران – چربی گیر صنعتی. شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربی گیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و دستگاه چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد.
چربی گیر فاضلاب اصطلاحی است که برای دستگاههای چربیگیری در تصفیه فاضلاب صنایع به کار برده میشود. میزان چربی و روغن در فاضلاب بهداشتی معمولا پایین تر از حدی است که نیاز به استفاده از تجهیزات حذف چربی و روغن وجود داشته باشد ولی اغلب فاضلاب های صنعتی مانند فاضلاب پالایشگاه، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع لبنی، کشتارگاه، آشپزخانه های صنعتی و رستوران و … نیاز به دستگاه چربی گیر صنعتی فاضلاب برای حذف چربی و روغن دارند.

چربی گیر | چربی گیر رستوران و آشپزخانه

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج چربی گیر فاضلاب و چربی گیر آشپزخانه و رستوران میباشد. انواع چربی و روغن همواره یکی از مرسوم ترین آلاینده های موجود در انواع فاضلاب میباشد. تفاوت اصلی این است که در برخی از فاضلابها میزان روغن و چربی به اندازه ای زیاد میشود که استفاده از یک دستگاه جمع آوری چربی بسیار ضروری به نظر میرسد. به طور معمول فاضلاب و پساب تولید شده توسط انواع آشپزخانه های صنعتی، آشپزخانه های رستوران، انواع کارواشها، قالیشویی و… جزو فاضلابهای روغنی و چرب محسوب میشوند.

چربی گیر DAF | چربی گیر صنعتی

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تامین کننده انواع پکیج چربی گیر DAF ساخت ECOLOGIX امریکا می باشد. این شرکت با مهندسی معکوس پکیج های فوق به تکنولوژی ساخت چربی گیر صنعتی DAF دست یافته و امکان ساخت این پکیج ها را در کشور فراهم آورده است.

چربی گیر CPI

چربی گیر Cpi نوعی جداکننده ثقلی است که از آن برای جداسازی چربی و روغن و ذرات معلق قابل ته نشینی از آب یا فاضلاب استفاده می شود. اساس کار در این نوع چربیگیر شبیه چربیگیر API می باشد با این تفاوت که در آن از صفحات موازی و مواج (Corrugated Plate) به منظور افزایش سطح و افزایش راندمان جداسازی استفاده می شود.

چربی گیر API

شرکت مهندسی فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج و دستگاههای چربیگیر صنعتی شامل پکیج های چربی گیر API و پکیج چربی گیر CPI و پکیج چربی گیر DAF یا همان چربی گیری به کمک هوای محلول (DAF) می باشد. برای جداسازی چربی و روغن غیر امولسیونی و نامحلول در آب از چربیگیر API استفاده می شود. API یکی از قدیمی ترین انواع چربی گیر می باشد. اساس کار این فرآیند بر پایه اختلاف دانسیته آب و روغن می باشد.

تغییر زبان